درباره ما

مجموعه ایران کمپرسور با بیش از 17 سال سابقه در زمینه تولید مخازن کمپرسور ، تولید کمپرسور پیستونی و سایلنت و فروش لوازم جانبی کمپرسور و همچنین تعمیرات تخصصی کمپرسور های لوکوموتیو و قطار های بین شهری فعالیت می نماید .

با توجه به توسعه صنعت کشور عزیزمان ایران و نیاز اساسی و مبرم نسبت به تأمین مایحتاج بخش های صنعتی ، پزشکی ، کشاورزی و حمل و نقل به هوای فشرده ، با تولید مخزن هوای فشرده ، کمپرسورهای پیستونی و کمپرسورهای تخصصی سایلنت بدون روغن فعالیت تخصصی خود را با عنوان " ایران کمپرسور " در قطب صنعتی ایران چهاردانگه آغاز نمودیم. کیفیت و قیمت مناسب و خدمات پس از فروش محصولات این مجموعه باعث گردید تا نام ایران کمپرسور درخشان تر از همیشه در بین اهالی این صنعت و مصرف کنندگان عزیز تبدیل شود.

  • مجموعه ایران کمپرسور با تکیه بر دانش فنی متخصصین و سابقه عملی و علمی در تولید مخزن پمپ باد ، کمپرسور پیستونی و کمپرسور سایلنت و فروش لوازم کمپرسور یکی از بهترین تأمین کننده های نیاز شما مشتریان عزیز در بخش کمپرسور می باشد.
  • مجموعه ایران کمپرسور توانایی ساخت انواع مخزن کمپرسور هوای فشرده تحت استاندارد های مخزن سازی در ظرفیت های 20 الی 5000 لیتر با فشار های مختلف و بر اساس نیاز و طراحی مشتری را پیاده سازی و تولید نماید .

ایران کمپرسور در بخش های زیر فعالیت های تخصصی و مرتبط را ارائه می نماید :

  1. تولید مخزن کمپرسور هوای فشرده
  2. تولید کمپرسور هوای پیستونی
  3. تولید کمپرسور دندانپزشکی سایلنت ( بدون روغن - بدون صدا )
  4. تأمین لوازم کمپرسور و لوازم مخزن کمپرسور هوا
  5. ارائه خدمات تعمیراتی مرتبط و خدمات پس از فروش دستگاه

مخزن پمپ باد ، مخزن کمپرسور هوای فشرده ، مخزن هوا

1-1 تولید مخزن پمپ باد : این مجموعه افتخار داشته انواع مخازن هوای فشرده را با کیفیت بالا تولید نماید که این گستردگی بر اساس نیاز مشتریان عزیز و با خصوصیات و ساز و کارهای اختصاصی طراحی و تولید می گردند . به طور معمول مخازن کمپرسور در مدل های ایستاده ، خوابیده و تپل طراحی و تولید می گردند که از لحاظ ظرفیتی و کارایی توسط مشتریان انتخاب می گردد . « جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید مخزن کمپرسور از منوی محصولات وارد بخش مخزن پمپ باد ( مخزن کمپرسور هوا ) شده و محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.»

کمپرسور پیستونی ، کمپرسور خانگی ، کمپرسور رنگ کاری ، کمپرسور هوای سیلندر دار ، کمپرسور پیستون دار کمپرسور تکفاز2-1 کمپرسور هوای پیستونی : ایران کمپرسور با توجه به نیاز مشتریان عزیز کمپرسورهای پیستونی با کاربردهای خانگی ،نیمه صنعتی و صنعتی در ظرفیت های مختلف و فشار کاری 4 الی 40 بار را طراحی و پیاده سازی می نماید هر یک از این کمپرسورهای پیستونی ویژگی های خاص و برای مشاغل و مصارف مشخصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت . ایران کمپرسور تمامی محصولات خود را پس از تست و آزمایش و اطمینان از کیفیت و اصالت وارد بازار می نماید.با توجه به کیفیت بالای کمپرسورهای پیستونی با برند ایران کمپرسور ، تمام محصولات این مجموعه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.«جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید کمپرسور پیستونی از منوی محصولات وارد بخش کمپرسورهای پیستونی شده و محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.»

کمپرسور دندانپزشکی ، کمپرسور بی صدا ، کمپرسور بدون روغن ، کمپرسور oil free

3-1 کمپرسور بدون روغن سایلنت : مجموعه ایران کمپرسور علاوه بر تولید کمپرسورهای عمومی ، بخش کمپرسورهای صنفی از جمله کمپرسور سایلنت هم فعالیت و تولید می نماید. و انواع کمپرسور Oil Free بدون صدا جهت مصارف ساختمانی ، بیمارستانی و از جمله مهمترین آنها مجموعه دندانپزشکی را طراحی و تولید می نماید.

4-1 تأمین لوازم مصرفی و جانبی کمپرسور : از آنجایی که مشتریان عزیز ایران کمپرسور در طول این سالیان در کنار ما بوده و ایجاده انگیزه بروزرسانی و ادامه فعالیت به این مجموعه داده اند. ایران کمپرسور ا در کنار مشتریان خود بوده و با تأمین لوازم جانبی و مصرفی کمپرسورهای سایلنت و پیستونی و لوازم مخزن پمپ باد از جمله ( عدسی مخزن کمپرسور، واحد هواساز کمپرسور ، شاسی سیلندر و دینام بدون مخزن ، تابلو برق کمپرسور ، پرشر سوئیچ پمپ باد ، توری محافظ کمپرسور ، سوپاپ اطمینان ، درجه فشار مانومتر ، فلکه سیلندر هواساز کمپرسور ، شیر یک طرفه کمپرسور ، فیلتر رطوبت گیر و انواع بوشن ، سردنده مخزن کمپرسور و غیره )

از اعتماد شما سپاسگزاریم

ایران کمپرسور