مقالات


در این بخش مجموعه ایران کمپرسور سعی نموده است تا با گردآوری مقالات و اطلاعات مفید در زمینه کمپرسور و محصولات مرتبط ، گام مفیدی در زمینه یادگیری و اطلاع رسانی عمومی و تخصصی برداشته باشد . و همچنین سعی می گردد با افزایش مطالب و مقالات کاستی های آموزشی را جبران نماید . متاسفانه در کشور عزیزمان ایران ، در زمینه های آموزشی شرکت ها فعالیت های کمی داشته اند.


چگونگی کاهش میزان صدای کمپرسور

چگونگی کاهش میزان صدای کمپرسور

کاهش صدای کمپرسور هوا یکی از برنامه هایی است که شاید تا به حال چندین بار به  آن فکر کرده باشید ؛ اما این پروژه را تا به امروز انجام نداده اید. هرچند که شاید کمپرسور هوا به اندازه دیگر دستگاه های نجاری صدای زیاد ندارد ؛ اما  همیشه روشن شدن آن و روشن ماندن در مدت زمان طولانی موجب آزار و اذیت کارگران و اساتید مشغول در کارخانه و کارگاه خواهد شد.

همه چیز درباره کمپرسور پیستونی

همه چیز درباره کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی به عنوان یکی از دستگاه های مهم و ویژه در مشاغل امروزی می باشد که با توجه به نوع آنها و دبی و فشار لازمه باید انتخاب شوند . عملکرد اکثر دستگاه های امروزی توسط مکانیزم باد و هوا می باشد و ابزار های پنوماتیکی که با گسترش صنایع و مشاغل جایگزین نفرات کارگری بیشتر شده اند . یکی از ابزارهای این چنینی می باشند و در ادامه به عملکرد کمپرسور پیستونی می پردازیم.

کاربردهای مختلف کمپرسور

کاربردهای مختلف کمپرسور

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ها و گسترش صنایع مختلف ، نیاز صنعت به ابزارهای بادی  نیز افزایش پیدا کرده است و لذا تامین منابع بادی مشاغل مختلف و ابزار ها  از طریق کمپرسور تآمین می گردد . کمپرسور ها در فشار و ظرفیت و اشکال  عملکردی مختلف طراحی و تولید گردیده اند . و بر حسب نیاز مصرف و کاربرد  آنها انتخاب می گردند .در این مقاله سعی شده تا مهم ترین کاربردها و مصارف را معرفی و تعریف نمائیم.

تاریخچه کمپرسور و تعریف کمپرسور

تاریخچه کمپرسور و تعریف کمپرسور

در این مقاله سعی شده توضیحاتی در زمینه کمپرسور ، انواع کمپرسور ، کاربردها و عملکردهای کمپرسور توضیحاتی ارائه گردد . همچنین این مجموعه افتخار دارد که در زمینه تولید مخازن کمپرسور ، مونتاژ و تولید انواع کمپرسور پیستونی و لوازم مربوطه بیش از 10 سال سابقه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مجموعه ایران کمپرسور با بیش از10سال سابقه در زمینه تولید مخازن کمپرسور آماده ارائه خدمات تولید مخزن و کمپرسورهای پیستونی و سایلنت و نصب و راه اندازی انواع کمپرسور در خدمت شما میباشد
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...